Historie firmy

Minulost

STŘECHY-PLUS, spol. s r.o. byla založena dne 27.března 1996 panem Jaroslavem Římalem , který navázal na zkušenosti z práce v týmu odborníků společně působících v oboru realizace střech od roku 1983.

Od roku 1989 působil jako živnostník v oblasti tesařských konstrukcí. V roce 1991 byl spoluzakladatelem a jednatelem firmy zabývající se realizací střech a vzduchotechniky a prodejem betonu.

Za více než deset let tradice firmy došlo k postupnému vývoji firmy od původní specializace na realizace kompletních střech až po dnešní kompletní realizace střech, dřevostaveb a kompletních staveb. Máme rozvinutý systém zpracování cenových nabídek a jsme specialisté na individuální přístup ke každému zákazníkovi.

Z původně pronajatých prostor se firma v roce 2004 přestěhovala do vlastních prostor odkoupených v témže areálu, kde jsme zrekonstruovali stávající dílny a vybudovali nové kanceláře.

Současnost

Naše společnost se specializuje na řešení a provádění střešních konstrukcí, půdní vestavby, nástavby, dřevostavby a kompletní realizace staveb klasických i moderních nízkoenergetických. Realizujeme zakázky v běžných stavebních technologiích a také se zabýváme individuální výstavbou, atypickými konstrukcemi, rekonstrukcemi a opravami památkově chráněných konstrukcí střech. Stavby provádíme po celém území České republiky.

Práce zajišťujeme prostřednictvím kmenových zaměstnanců v oboru tesař, klempíř, pokrývač, montážník „suchých“ konstrukcí. Práce zednické a ostatní PSV zajišťujeme formou subdodávek. Působíme v dostatečně dimenzovaných výrobních a skladových halách v průmyslové zóně ve Staré Boleslavi. Disponujeme veškerou potřebnou technikou k provádění i náročných realizací a naši pracovníci jsou pravidelně proškolováni v oblastech moderních technologií.

V případě zájmu o realizaci vás rádi přijmeme v našich kancelářských a prodejních prostorech, které jsme nově zřídili na jaře roku 2004. Máme zde pro Vás připraveny ukázky našich realizací a používaných materiálů. Před realizací se Vám budou věnovat naši pracovníci z oddělení přípravy staveb. Po projednání podrobností Vám vypracujeme položkový nabídkový rozpočet včetně výpočtu spotřeb materiálů, který se v případě realizace stává součástí smlouvy o dílo. Při těchto jednáních je možné sjednat změny v provádění, zakreslení změn konstrukcí, vypracování projektové dokumentace apod. Při provádění kompletní zakázky zajistíme i posouzení stavu statické funkce krovu, poradenský servis, případně mykologický průzkum.

Po podpisu smlouvy o dílo začíná vlastní realizace v termínu daném smlouvou. Jedná-li se o realizaci krovů, dřevostaveb a roubených staveb, provádíme jejich výrobu ve většině případů v místě firmy a vyrobenou konstrukci následně zavážíme na stavbu k montáži. Montáž probíhá dle projektové dokumentace a dle obecně závazných technických předpisů a postupů stanovených výrobci.


Budoucnost - i v budoucnu se budeme nadále snažit maximálně vyjít vstříc našim zákazníkům.Celkem: 12