Stavby

Stavební dílo je vždy odrazem doby. S potěšením můžeme říci, že po věku tzv. satelitních městeček, se začínají objevovat kvalitní stavby, které architektonicky zapadají do okolí a neztrácejí dlouhodobě na své hodnotě.

Naše firma působí v oblasti realizace staveb, zejména v oblasti individuálních projektů rodinných domů, kde na prvním místě je spokojenost zákazníka a kvalita díla. Zabýváme se stavbou jak klasicky zděných objektů, tak i dřevostavbami a roubenými stavbami. Může se jednat jak o stavby v kompletním provedení, tak o dílčí ucelené celky např. hrubá stavba apod.

Při komplexním zajištění stavby je možné zrealizovat projektovou dokumentaci k novostavbě i rekonstrukci, zajištění stavebního povolení, kompletní realizace stavby – tj. zemní práce, spodní a vrchní hrubá stavba, řemesla, dokončovací práce, vybavení interiéru, statické výpočty konstrukcí a průzkumy, stavební dozor. 

Se svými kmenovými zaměstnanci jsme schopni realizovat tzv. suchou část výstavby - tj. tesařské, pokrývačské a klempířské práce, dále pak izolace, sádrokartony, stropy, podlahy, dřevěné obklady apod. Ostatní práce zajišťujeme formou subdodávek.


Celkem: 26Strana:  1  2  Další