STŘECHY-PLUS spol. s r.o.

Něco o nás:

Dobrý den. Vítáme Vás na návštěvě oficiální prezentace stavební firmy STŘECHY-PLUS, spol. s r.o.  - "kompletní realizace střech". Věříme, že Vás nabídka našich služeb zaujme.

Jsme firma, jejíž sídlo je Brandýs nad Labem- Stará Boleslav, ale působnost máme po celé České republice. Největší podíl staveb a střech provádíme v těchto oblastech: Praha, Středočeský kraj a dále pak Liberecký kraj.
Naše stránky nabízejí informace pro všechny, kdo se zajímají o realizaci staveb, kompletní střechy a jiné pokrývačské práce, tesařské práce, klempířské prácestavební práce . Naší specializací jsou také dřevostavby, roubenkypůdní vestavby. Provádíme střechy všech složitostí a tvarů (rekonstrukce i novostavby včetně oprav historických krovů a památek).  Hlavní náplní práce naší firmy je vše, co se týká tesařství , naprř. krovy, vazníky, dřevěné konstrukce (mostky, rozhledny), zahradní architektura, dřevostavby, roubenky, sruby, příhradové konstrukce, atypické konstrukce krovů  apod. V oddílu Provádíme naleznete úplné informace o rozsahu prací, kterými se zabýváme. V případě, že se po shlédnutí naší prezentace rozhodnete pro spolupráci s námi, použijte kontaktní formulář a zašlete nám Vaši poptávkuV případě zájmu o realizaci kompletní novostavby nebo rekonstrukce ať již rodinného domu nebo občanské vybavenosti navštivte oddíl zajímavé realizace II - například stavby OFFICE-PRO a RD Stará Boleslav.

Realizované zakázky - kompletní střechy, krovy, dřevostavby, půdní vestavby a mnoho dalších - si můžete prohlédnout v oddílech zajímavé realizace referenční stavby.

Pro odreagování pak můžete navštívit rubriku střechy na cestách, ve které si můžete prohlédnout zajímavé střechy a stavby z celého světa.

O tom, jak se naše firma vyvíjela můžete podrobně číst v oddíle historie firmy.

Na spolupráci s Vámi je připraven profesionální tým zaměstnanců v oblasti přípravy a realizace zakázky a samozřejmě stálí zaměstnanci: - tesaři, klempíři, pokrývači, stavební truhláři a montéři. Tzn. veškeré "suché procesy" stavby zajišťujeme vlastními kapacitami. Ostatní práce (např. práce zednické, instalatérské, elektrikářské apod. zajišťujeme formou subdodávek)

Doufáme, že naše internetové stránky zaujmou všechny naše návštěvníky a to nejenom ty, kteří potřebují stavět, i když Vám právě jsou určeny především, ale doufáme že zaujmou i studenty, kteří zde mohou nalézt například odborné informace z oblasti názvosloví tesařských a pokrývačských konstrukcí a mnoho inspirace k provádění v našich referencích.

V neposlední řadě je naše prezentace určena i  těm, kdo hledají práci. Na naše aktuální nabídky se můžete podívat v oddílu volná místa.

Jako zajímavost můžete navštívit naši sekci stránek řemesla . Zde se můžete dovědět více o tradičních řemeslech na střechách, tj. tesařství, klempířství a pokrývačtví.

Všechny použité materiály a fotografie jsou výhradním majetkem firmy STŘECHY-PLUS a jsou použity výhradně z našich realizací (kromě fotografií v oddíle střechy na cestách – kde můžete shlédnout zajímavosti z celého světa). U našich realizací se jedná o ukázky z našich více než 500 realizací na území celé České republiky. Jakékoliv šíření, kopírování a neoprávněné použití fotografií je zakázané.


 

 


Celkem: 32Strana:  1  2  3  Další